Forum: Victims of The Killers

Forum o zespole The Killers.


#1 2007-12-28 21:03:24

justin

Administrator

1715893
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 9
Punktów :   

od adminki:)

Hello! Rezerwuję ten temat dla wszystkich nowych użytkowników naszego forum. To tu przedsztawiamy się po zalogowaniu, mówimy trochę o sobie. Zacznę ja:)
Mam na imię Justyna. Chodzę do II gimnazjum. Interesuję się informatyką i muzyką. Moim ulubionym zespołem(oprócz The killers) jest Linkin park, Avenged Sevenfold, Arctic Monkeys na przykład. Poza tym
jestem z okolic Łomży. No i to by było na tyle. Pzdr!


when angel diserve to diiiiieeeee!

Offline

 

#2 2008-01-17 20:29:10

barbra

Nowy użytkownik

1576527
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: od adminki:)

Joł joł, tu barbra. Jestem studentką 3. roku medycyny. Mam chody u administratorki bo to moja siostra Czego słucham - The killers ( niech w końcu przyjadą do Polski ), Editors ( a na ich koncercie byłam i mogliby jeszcze raz przyjechać ), Hard-fi, Archive, Coma, Perfect a poza tym to trochę Athlete, Blackfield, Arctic Monkeys, Good Charlotte, Linkin Park, Coldplay itp. itd. ciągle coś nowego

Offline

 

#3 2008-01-20 15:03:18

guinevere

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: od adminki:)

A ja to ja studiuję również medycynę, również 3 rok (czyżby barbra jakiś niesamowity zbieg okoliczności?). O sobie: jestem snobką muzyczną, ale dobrze mi z tym czego słucham? tool, archive, muse, interpol, arktyczni, modest mouse, joy division, pj harvey, bat for lashes, bloc party, Black Rebel Motorcycle Club, The Cooper Temple Clause, Porcupine Tree, Rammstein (czasy gimnazjum ale zawsze miło powspominać), Nine Inch Nails, Radiohead, Red hot chili peppers, Lao Che, Muchy, Hey. To tyle na teraz jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać.


I had seven faces, thought I knew which one to wear...

Offline

 

#4 2008-01-20 15:26:50

barbra

Nowy użytkownik

1576527
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: od adminki:)

tak, guinevere, niesamowity zbieg okolicznosci, biorac dodatkowo pod uwage to, ze piszemy z jednego mieszkania a poza tym to chcialam poinformowac ze kocham idlewild, na razie przesluchalam tylko jedna plyte ( make another world ), ale mi sie podoba oczywiscie tak na gorąco to jestem malo obiektywna, ale jak troche ochlone to moze bardziej obiektywnie na to spojrze i tyle jak na razie,pzdr!

Offline

 

#5 2008-01-20 18:13:20

justin

Administrator

1715893
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: od adminki:)

a ja chcę dodać jeszcze po dzisiejszym maratonie w mtv 2 że uwielbiam system of a down, HIM i placebo i blink182 i jeszcze ze nienawidze foo fighters . foo som gupi:[ no i to by było na tyle po mojej aktualizacji:D


when angel diserve to diiiiieeeee!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkarskagrupa.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.69moa69.pun.pl www.magicwolves.pun.pl