Forum: Victims of The Killers

Forum o zespole The Killers.


#1 2007-12-28 21:09:27

justin

Administrator

1715893
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 9
Punktów :   

Wesołych poŚwiąt:D

Moje spóźnione życzenia na te Boże Narodzenie: Spełnienia marzeń, dużo uśmiechniętych, jasnych dni. Samych fajnych ludzi dookoła. Koncertu The killers w Polsce. Poza tym za jednym zamachem Szczęśliwego Nowego Roku, co by był lepszy niż ten co mija i żeby przyniósł dużo fajnych niespodzianek:Dno i wszystkiego co najlepsze od adminki:D


when angel diserve to diiiiieeeee!

Offline

 

#2 2008-01-17 20:03:42

barbra

Nowy użytkownik

1576527
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wesołych poŚwiąt:D

jak luźne gadki to luźne gadki a więc ja życzę żeby w Nowym Roku się mniej na siebie gniewać i się nie gniewać o byle co ( to taka moja refleksja wysnuta na podstawie mojego prywatnego życia ) a poza tym to żeby mniej nie lubić ludzi, co nie justin? i teraz tak zupełnie z innej beczki i nie o killersach. słuchając ostatnio soundtracku z trzeciej, niestety ostatniej serii pewnego fajnego, bo działającego w sposób odstresowująco-odmóżdżający, serialu (ale skomplikowana konstrukcja wypowiedzi ) jakim jest Veronica Mars, natknęłam się na piosenkę grupy Idlewild pt. "No emotion". I bardzo mi się spodobała. Tutaj jest link do niej: http://www.youtube.com/watch?v=agMreKbmXtU Polecam obejrzenie Co prawda nie mam jeszcze pojęcia co to za zespół, co śpiewają itd. ale zamierzam się dowiedzieć o co kaman, a jako że Google wszystko wie, to podejrzewam, że nie będzie to trudne Ale jakby ktoś coś wiedział, albo przypadkiem był ich fanem i znał jakieś fajne linki do stron w jakikolwiek sposób z nimi związanych to dawać śmiało, zajrzę z przyjemnością

tyle od barbry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csklanorange.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl www.super-bakugan.pun.pl www.kokotow.pun.pl